Компания «АВТОДЕН» упаковочные материалы

Компанія «АВТОДЕН» пакувальні матеріали

Наша продукція

В асортименті пакувальний матеріал: упаковка з картону, гофроящики, ящики з картону, стретч-плівка, стрічка-скотч, скотч з логотипом, харчова ПВХ плівка, фольга алюмінієва харчова, стрічка поліпропіленова, а також пакувальне обладнання та товари господарської групи.

Компанія «АВТОДЕН» пакувальні матеріали – виробник пакувальних матеріалів та товарів «Household» під торговими марками: «Freepack», «Hozzi», «Ecopack», «Profismak», «Експерт чистоти», а також виготовляємо продукцію під торговими марками замовника PRIVAT LABLE.

Конкурентні переваги підприємства:

Робота по всій Україні. Поставка у 170 міст – легкодоступність продукції!

Власний автопарк – з нами зручно працювати. Ми самі доставляємо продукцію!

Власний автопарк – з нами зручно працювати. Ми самі доставляємо продукцію!

Потужне виробництво, власні приміщення та власне обладнання – ми прагнемо, щоб собівартість нашої продукції була конкурентною при високій якості. Доступна ціна, відмінна якість, відсутність посередників!

Компанія «Автоден» та її керівник удостоєні низкою нагород – це підтверджує надійність Компанії, гарантії під час співробітництва. Нам можна довіряти!

Історія компанії

2007 р. – заснування компанії як торговельної організації з продажу пакувальних матеріалів, таких як скотч стрічка та стретч-плівка.

2008 р. – Придбання обладнання для перемотування рулонних матеріалів, таких як стретч-плівка, що дозволило скоротити собівартість продукції та покривати потребу в цьому матеріалі як невеликим складам та торговельним організаціям, так і великим підприємствам.

2009 р. – розширення асортименту продукції пакувальних матеріалів для продажу: гофротари, стрічки поліпропіленової, пакетів, обладнання для обв’язки стрічками та інших супутніх матеріалів.

2010 р. – Запуск бізнес напрямку з продажу товарів групи «Household», купівля обладнання для перемотування рулонних матеріалів таких як фольга, харчова плівка, пергаментний папір.

2011– 2012 рр. – придбання власних складських, виробничих та офісних приміщень, розширення асортименту господарської групи.

2013 р. – прямий імпорт продукції «Household»: латексні рукавички, целюлозні та віскозні серветки, серветки з мікрофібри.

2015 р. – запуск виробництва шкребків для миття посуду з металу та пластика.

2016 р. – запуск виробництва рукава для запікання та пакетів для запікання.

2017 р. – запуск виробництва віскозної серветки, поліпропіленових пакетів.

2020 р. – запуск виробництва товарів побутової хімії таких як миючі засоби, рідке мило під торговою маркою «Експерт чистоти».

Наявність сертифіката ISO 9001: 2015