Компания «АВТОДЕН» упаковочные материалы

Стрічка-скотч

Стрічка-скотч

Скотч пакувальний — найпоширеніший пакувальний матеріал.

Виробляють стрічку-скотч (прозору або кольорову) з поліпропіленової плівки, на внутрішню сторону якої наносять тонкий шар акрилового клею. Клейкі властивості стрічки роблять її простою в застосуванні на виробництві та в побуті. Дозволяють використовувати її як без спеціальних пристроїв, так і за допомогою різного допоміжного обладнання – ручних диспенсерів та напівавтоматичних пристроїв. Градації товщини клейового шару та його реологія дозволяють підібрати оптимальну комбінацію властивостей, для використання у певній якості.

Попри всю на перший погляд простоту пакувального скотча, він має цілу низку характеристик та властивостей, які треба враховувати під час пакування того чи іншого виду продукції.

Види скотча та способи застосування:

  • 40 мкм – скотч для неважких предметів, відрізняється доступною ціною та найчастіше можна зустріти в побуті та у різних канцелярських магазинах;
  • 42 мкм – оптимальний варіант для склеювання предметів середньої важкості. Міцний та надійний матеріал, що має оптимальне поєднання ціни та якості;
  • 45 мкм – міцний скотч, який використовується на підприємствах для пакування важких вантажів, стійко переносить низькі температури, зберігаючи при цьому свої первісні якості.

Ми пропонуємо стрічку-скотч з такими характеристиками:

  • Ширина – 45, 48, 72 мм;
  • Товщина –38, 40, 43, 45 мкм;
  • Кольори: прозорий, коричневий, білий, жовтий, чорний, червоний, зелений та синій.
  • Довжина намотування за бажанням клієнта, але є стандартні намотування, які завжди в наявності.

А також, ми можемо запропонувати виготовлення персональної втулки з вашим логотипом або інформацією, що буде запропонована вами.

Ми пропонуємо якісну продукцію з різними модифікаціями, які повністю будуть відповідати особливостям вашого бізнесу. Звертаємо вашу увагу, що компанія «Автоден» істотно розширила лінію пакувальних матеріалів. У нас ви можете купити пакувальну продукцію за доступними цінами.

Можливо, Вас зацікавить: пакувальні стрічки, стрічка пакувальна поліпропіленова.