Компания «АВТОДЕН» упаковочные материалы

Пакети

Паперові пакети – класичний вид упаковки, який вже тривалий час повсюди використовують. Папір сам по собі – чудовий матеріал, прекрасний винахід, без якого важко уявити наше щоденне життя. Маленький шматочок папірусу, який використовували наші предки, давно вже став багатофункціональним матеріалом для різних потреб.

Корисні властивості паперових пакетів

Пакувальні пакети з паперу – універсальний варіант фасування різних продуктів та речовин. Особливо часто їх використовують для пакування борошняних виробів та самого борошна, різних круп, макаронних виробів, сипучих продуктів. Також паперові пакети часто можна зустріти у продуктових супермаркетах. Там їх використовують замість поліетиленових для пакування покупок клієнтів.

Паперові пакети

Паперові пакети купити дуже просто, так як цей вид упаковки має невисоку ціну. Але водночас ви отримаєте екологічно чистий, корисний продукт. На відміну від поліетиленових пакетів, паперова упаковка при утилізації дуже швидко та повністю розкладається. Отже, зайвий раз не буде страждати довкілля. Папір, з якого виробляються пакети, досить міцний та добре тримає форму.

Особливості виробництва паперових пакетів

Сировиною для пакувальних пакетів під час виробництва може використовуватися перероблений папір, який було раніше здано у якості макулатури. Це дозволяє зберегти частину природних ресурсів. А в наш час екологічна ситуація просто вимагає подібних методів. І будь-яка дія, спрямована на її стабілізацію буде тільки підтримуватися.

Наша компанія займається продажем паперових пакетів оптом вже багато років. У нас ви можете придбати різні варіанти цього виду упаковки. Це можуть бути пакети, мішки та пакети-саше з паперу різних розмірів та форм. Залежно від того, що ви збираєтеся розфасовувати, вам можуть знадобитися пакети з прямокутним дном (чудово підходять для упаковки вугілля), з клапаном (зазвичай використовуються для сипучих будівельних сумішей), з ручками, з віконцем.

У нас ви можете придбати паперові пакети в Дніпропетровську за найвигіднішими цінами. Існують різні варіанти оплати та доставки, які завжди можна індивідуально обговорити. У разі необхідності, наша компанія може привезти товар за допомогою власної служби доставки.