Компания «АВТОДЕН» упаковочные материалы

Упаковка з картону

Упаковка з картону

Упаковка з гофрокартону є універсальною, екологічною та надійною, тому користується постійним попитом. У картонній упаковці будь-який товар, чи то техніка або продукти харчування, гарантовано не пошкодиться та не порушить своєї цілісності і структури під час транспортування. Крім того, у картонній упаковці будь-яка продукція матиме акуратний та презентабельний зовнішній вигляд.

Картон, поряд з іншими видами пакувальних матеріалів, має дуже багато переваг та досить доступну ціну. Завдяки цьому пакувальна продукція з цього матеріалу сьогодні користується грандіозним попитом та прихильністю клієнтів. У картонних упаковках можна сміливо зберігати, складувати та перевозити будь-яку продукцію. Тим часом, на картон можна нанести фірмові логотипи, ексклюзивні орнаменти, креативні написи або важливу інформацію, яка додасть вашому товару більш привабливий зовнішній вигляд.

Ми пропонуємо різні види картонної упаковки для різних груп товарів. Багаторічний досвід роботи фахівців компанії «Автоден» дозволяє розробити упаковку практично для будь-якої продукції. Наші ящики і лотки з гофрокартону відповідають ГОСТ та є на 100% екологічно чистими.

Види нашої продукції:

  • Лоток з тришарового гофрокартону
  • Чотирьохклапанний ящик
  • Овочеві лотки (овочеві ящики)
  • Гофроящики
  • Гофрокороби та гофрокоробки