Компания «АВТОДЕН» упаковочные материалы

Продукція

Наша продукція представлена ​​в широкому асортименті: технічна стретч-плівка, харчова плівка ПВХ, поліпропіленова стрічка, скотч пакувальний, скотч з логотипом та інші пакувальні матеріали, а також обладнання для роботи з ними.

Стретч-плівка – продукт переробки поліетилену, прозорий матеріал, що тягнеться, в рулонах. Залежно від типу, стретч-плівка може застосовуватися для пакування як промислових, так і харчових товарів. Важлива перевага стретч-плівки – її стійкість до низьких і високих температур. Ми пропонуємо стретч-плівку для ручного та машинного пакування, для пакування харчових продуктів в рулонах різного розміру.

Стрічка-скотч – незамінний матеріал під час транспортування різних вантажів. Це недорогий, екологічно безпечний матеріал. Пакувальна стрічка не схильна до цвілі, не руйнується унаслідок впливу хімічних речовин та негоди. Для пакування стрічкою використовують ручні або автоматичні інструменти. Стрічка-скотч допоможе Вам захистити вантажі від пошкодження та впорядкувати їх зберігання на складі. В асортименті наявна з клеєм із синтетичного або натурального каучуку, а також акриловим клеєм на водній основі будь-якого кольору та ширини. Коли ви купуєте фірмовий скотч «Freepack», Ви можете бути впевнені у якості нашої продукції.

Скотч з логотипом різних кольорів та різної товщини дає перевагу – ненав’язливої ​​реклами, разом з тим унеможливлюючи незаконне розкриття та підробку Вашої продукції.

Пакувальне обладнання – диспенсери, ручні комбіновані пристрої, пакувальні столи. Це пристосування для заклеювання скотчем картонних коробок та будь-яких інших видів упаковки, наприклад продуктів харчування, для обв’язки поліпропіленовими стрічками, металевими скобами. Ці пристрої істотно економлять час та ресурси, збільшують продуктивність праці.

Стретч-плівка на основі полівінілхлориду (ПВХ), для ручного та автоматичного пакування харчових продуктів. Харчову плівку ПВХ застосовують під час пакування фасованої продукції в торгівлі та на харчовому виробництві. У неї упаковують хлібобулочні та кондитерські вироби, свіже м’ясо (птицю), фрукти на підкладці з пластика або спінених полімерів.

Поліпропіленова стрічка (стреп-стрічка) широко використовується для обв’язування, стягування, пакування та кріплення різноманітних вантажів: коробок, будівельних матеріалів, металевих конструкцій та профілів, труб, виробів з деревини та багатьох інших товарів. Економніша у порівнянні з іншими типами обв’язувальних стрічок.

Фольга харчова алюмінієва виробництва компанії «АВТОДЕН» незамінна для випічки та зберігання різних продуктів, а також для пакування гарячих харчових виробів. Фольга харчова надовго зберігає температуру продукту, його смакові та поживні властивості, перешкоджає змішуванню запахів під час зберігання. Довжина рулону: 5 м, 10 м, 20 м, 100 м та 150 м.

Папір для випічки – екологічно чистий пергаментний папір, який широко використовують в кулінарній практиці під час випічки кондитерських виробів. Виготовляється з целюлози, очищеної киснем. Папір допомагає виготовити якісну випічку та зберегти справжній смак продукту. Випічка не підгорає та рівномірно пропікається навіть при високих температурах.

Рукав для запікання в рулоні призначений для використання в духовках, електричних та мікрохвильових печах при температурі до 200°С. Дозволяє приготувати смачні, низькокалорійні страви без додавання жиру. Зберігає вітаміни, мікроелементи та аромат приготованих продуктів, які тушкуються «у власному соку».

Можливий продаж товарів на замовлення за вказаними в Контактах телефонами або безпосередньо з нашого складу. Індивідуальний підхід та увага до кожного клієнта зроблять наше співробітництво приємним та взаємовигідним.