Компания «АВТОДЕН» упаковочные материалы

Паперові пакети для фасування

Паперові пакети для фасування

Паперові пакети для фасування – це екологічно чистий та зручний вид упаковки, який стає все більш актуальним у сучасному світі. Його активно використовують у різних сферах діяльності людства.

Під час виготовлення пакетів для фасування використовують різні матеріали, методи виробництва, які дозволяють надати кінцевому продукту різних властивостей. Наприклад, вартість паперового пакета залежить від 3 показників.

Ціна паперового пакета для фасування залежить від:

Якості використаних матеріалів – щільність та якість паперу гарантує різні показники міцності пакету, його довговічності тощо;

Властивості пакета – різні класи пакетів для фасування призначені для окремих груп товарів. Вони мають різні характеристики, по-різному захищають від пилу та вологи, продовжують термін зберігання продуктів;

Нанесення зображень на поверхню пакету – різні зображення дозволяють підвищити інформативність упаковки, зробити ваш бренд впізнаваним, що безпосередньо впливає на підвищення продажу.

Купити пакети для фасування

Компанія «Автоден» реалізує якісні пакети для фасування за доступними цінами. Ми пропонуємо якісні пакувальні матеріали, які допоможуть вам під час транспортування, зберігання та реалізації кінцевого продукту.