Компания «АВТОДЕН» упаковочные материалы

Нове маркування на упаковці продуктів

Якісні українські продукти харчування незабаром будуть маркувати спеціальною наклейкою на упаковці. Це спільний проект Держ. інспекції з питань захисту прав споживачів та Центральної спілки споживчих товариств України.

Етикетка, що містить напис «З турботою про українське!», повинна стати гарантією якості для продуктів, вироблених за радянськими ГОСТами або українським держстандартам, вважають ініціатори проекту.

Право використовувати нову етикетку зможуть отримати підприємства, продукція яких пройшла відповідні лабораторні дослідження, а контроль буде здійснювати Держспоживінспекція. Акція є добровільною, хоча організатори і закликають приєднатися до неї всіх впевнених у якості своїх продуктів українських виробників.

Друкувати наклейку, собівартість якої наразі становить 30 коп., виробники будуть за власні кошти. Але представники Держспоживінспекції запевняють, що на вартості продуктів харчування це абсолютно не позначиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *