Компания «АВТОДЕН» упаковочные материалы

Пакет для заморозки

Пакет для заморозки

Сьогодні заморожування овочів та фруктів – найвигідніший та найзручніший спосіб консервування. Відмовившись від використання консервантів (оцет, сіль, цукор) ми отримуємо здорову продукцію. Незважаючи на те, що не всі овочі та фрукти після розморожування зберігають свою первинну форму, зате інші, важливіші свої властивості: смак, запах, корисні речовини – зберігають повністю.

Як відомо, у разі тривалого зберігання овочі та фрукти втрачають більшу частину вітамінів. Але в замороженому продукті зберігаються всі вітаміни на момент заморожування. І навесні, кількість вітамінів у замороженій, наприклад, моркві, буде набагато вище, ніж у свіжій.

Легко та якісно заморозити продукти власноруч ви зможете за допомогою пакетів для заморозки. Вони практичні у використанні, продукти в них зберігаються свіжими та натуральними тривалий час. Зручна та надійна застібка zip-lock запобігає проникненню сторонніх запахів як з пакету, так і в сам пакет. Під час використання пакетів для заморозки, продукти не втрачають свій смак, аромат та поживні речовини.