Компания «АВТОДЕН» упаковочные материалы

З клейкою стрічкою у космос!

Інженери та астронавти НАСА використовують клейку стрічку під час своєї роботи, зокрема і у деяких надзвичайних ситуаціях. Так, під час експедиції «Аполлон-17» у 1972 році, під час експлуатації місячного автомобіля, під час другого виходу на ґрунт, один з астронавтів випадково зачепив пиловий щиток транспортера та відірвав його. Пил, викинутий з-під колеса, засипав консоль управління та обладнання радіозв’язку, внаслідок чого почали нагріватися батареї та підвищилась витрата потужності. Вирішення проблеми було знайдено миттєво: з властивою американцям простотою, вони приклеїли нещасний щиток клейкою стрічкою, яка була у них під рукою. Проте, коли він відірвався вдруге та ціла гора пилу знову полетіла у місячний чудо-автомобіль, хоробрі космонавти зробили нову пилову заслінку з дійсно потрібних на той момент карт місячної місцевості використовуючи… все ту ж клейку стрічку та затискачі-фіксатори, зняті з освітлювачів місячного модуля. Сьогодні цей щиток – гордість американської нації і представлений у якості експонату в американському національному космічному музеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *