Одним зі способів привернути увагу громадськості до екопроблем російської столиці став жовтневий фестиваль екологічних театрів. Його центральною подією став показ моделей одягу, створеного з використаної упаковки. Було представлено більше сотні оригінальних способів застосування використаних пластикових пляшок, целофану, алюмінієвих банок, фольги та інших матеріалів.
Учасниками фестивалю стали понад 100 осіб – початківці модельєри-дизайнери, представники театрів моди, дитячих та молодіжних студій.
Для російської столиці проблема утилізації використаної упаковки стоїть більш, ніж гостро. Тільки в Москві та Підмосков’ї щороку збирають десятки мільйонів тонн такого сміття. А сміттєспалювальні заводи утилізують лише 3,5% відходів.