У Берліні відбулася щорічна церемонія нагородження престижною німецькою премією в галузі дизайну «Red Dot Award: communication design 2011». Вперше вона проводилася не в Ессені (саме це місто було майданчиком премії більше ніж 50 років), а в Берліні.
Більшість робіт, які перемогли на Red Dot, не освітлювалися ні в Каннах, ні на інших відомих фестивалях. Особливо цікаво було побачити японські проекти. Всього на конкурс було подано майже 6,5 тисячі робіт з 40 країн.
Гран-прі в номінації «Пакувальний дизайн» було присуджено німецькому агентству «Scholz & Friends» за упаковку для дайверських годинників.