У Москві та Санкт-Петербургу з’явилися пересувні пункти прийому упаковки з картону. Екологічний проект «Пакети, здавайтеся» стартував у березні та триватиме до кінця квітня.
Мобільні пункти прийому являють собою яскраві автомобілі з символікою акції, які розташовуються біля виходів з метро. У них приймають використані картонні пакети з-під молока, соків, вина та інші, які потім відправляють на переробку.
Головна мета проекту – привернути увагу росіян до необхідності роздільного збору сміття, створення вторинних сировинних ресурсів.
Якщо перший етап акції «Пакети, здавайтеся!» отримає достатній суспільний резонанс та знайде відгук у жителів Москви та Санкт-Петербурга, його можуть повторити восени. Крім того, можливо акція перетворитися у постійну кампанію, повідомили організатори.