Керівництво відомого американського національного парку «Гранд-Каньйон» з початку 2012 року має намір заборонити на території заповідника торгівлю напоями у пластиковій тарі. Вартість реалізації проекту становить понад 300 тисяч доларів.
Нововведення торкнеться торгових автоматів, магазинів, готелів, розташованих на території національного парку. Гостям «Гранд-Каньйону» пропонується брати з собою багаторазовий посуд та користуватися водопровідними станціями, розташованими на території.
За допомогою введення такого заходу керівництво парку збирається вирішити серйозну проблему з побутовими відходами. Більше 30% зібраного в каньйоні сміття – пластикові пляшки з-під напоїв.