Тепер у Пекіні за проїзд у метро можна сплатити порожніми пляшками. За кожну одиницю тари, опущену в автомат, пасажир отримує 0,1 юаня, що дорівнює 1,6 центів США. Для сплати за один квиток потрібно здати 20 пляшок.
Наразі проект перебуває у стані тестування. Надалі планується, що автомати для збору тари буде встановлено на всіх станціях метро, на автобусних зупинках, в інших громадських місцях.
На думку експертів, це дозволить жителям Пекіна заощадити на проїзді, а комунальним службам китайської столиці істотно здешевити процес збору сміття. Компанія ж, яка придумала проект, планує у недалекому майбутньому вийти зі своєю новинкою на світовий ринок.